O nas

„Wesoła Rodzinka” powstała z marzeń o miejscu, w którym poprzez aktywność ruchową, sport i wychowanie rozwijane będą w najmłodszym pokoleniu takie wartości jak szczęście, wzajemny szacunek i zaufanie.

Gwarantujemy czynny udział w spotkaniach z dziećmi ludzi sportu naszego miasta. Gwarantujemy zajęcia sportowe z osobami, dla których sport jest sposobem na życie, z trenerami, z tancerzami i nauczycielami wychowania fizycznego. U nas nie ma osób przypadkowych.

Program ułożony jest w sposób zapewniający ogólny rozwój dziecka i nabywanie przez niego umiejętności i postawy, które staną się filarem jego życia. Odwaga i chart ducha, sprawiedliwość i zaangażowanie, umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach, życia w grupie i współdziałania z rówieśnikami.

Rodzina to drużyna. Oferta dla całej rodziny

W dobie pośpiechu i nieustających wyzwań zawodowych, nawału spraw i braku czasu proponujemy Państwu udział w życiu przedszkola. To dla dzieci, rodziców, opiekunów oraz rodzeństwa organizujemy wycieczkę - rodzinny wyjazd na wspólną zabawę i pełny wrażeń dzień. To wyjazd, który sprzyjać będzie integracji i wspólnej radości z faktu bycia wspólnie z dzieckiem w dniu Jego przygody. Zaplanujcie go sobie w Waszych zawodowych grafikach, bo musicie być razem z nami.

Dodatkowo będziemy organizować różne przedstawienia w godzinach popołudniowych, w których dzieci będą występować specjalnie dla Państwa. Nie zabraknie zabaw i występów okolicznościowych, nie zabraknie przygotowanych dla dzieci imprez.

Będziemy się bawić na zabawie karnawałowej. Będziemy mieć Dzień Sportu, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty, Dzień Dziecka i Dzień Rodziny, Dzień Ziemi, Dzień Koloru i Dźwięku, Dzień Chłopca i Dziewczynki, Dzień Zwierząt i Dzień Przedszkolaka. Będziemy mieć spotkania z zaproszonymi gośćmi reprezentującymi interesujące dzieci zawody, nie zabraknie strażaków, górników, ratowników medycznych, policjantów, ochroniarzy, artystów.

Aktywne przedszkole. Szeroki wachlarz zajęć

Nasze przedszkole to przedszkole z nieprzeciętną aktywnością sportową. Sport będzie nam towarzyszył każdego dnia. Każdy miesiąc to 12 zajęć sportowych dla każdego dziecka, które wpisane są w opłatę miesięczną. W ramach tych zajęć będą prowadzone ćwiczenia ogólnorozwojowe dobrane specjalnie do trzech grup wiekowych, to również zajęcia uczące dzieci współpracy i zabawy w grupie, to gry zespołowe, to nauka rywalizacji w ramach zasady fair play.

W ramach czesnego oferujemy także lekcje z języka angielskiego, judo lub aikido, logopedię. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów i trenerów z dużym doświadczeniem nauczania dzieci.

Oferujemy zajęcia dodatkowe, które możecie Państwo dobrać indywidualnie dla swojego dziecka, proponujemy zarówno ofertę zajęć sportowych jak i artystycznych:

  • judo
  • aikido
  • jogę
  • plastykę 
  • zumbę
  • muzykę
  • robotykę
  • matematykę
  • kółka zainteresowań
  • terapie

Każde z tych zajęć będą odbywały się raz w tygodniu.

 

W latach 2013-2015 realizowaliśmy również zajęcia przedszkolne przy wsparciu Europejskiego Funduszu Społecznego.