Przedszkole Bytom Miechowice

Przestronne, przyjazne i bezpieczne

Przedszkole powstało w oparciu o Ustawę o Systemie Oświaty z dnia 7 września 1991 roku; podlegamy nadzorowi Kuratorium Oświaty. Nasza siedziba znajduje się w Bytomiu-Miechowicach przy ul. Bluszczowej w pobliżu Parku Ludowego,
w nowym wybudowanym budynku przystosowanym specjalnie dla celów przedszkola wraz z placem zabaw.

Przedszkole ma 350 m2 powierzchni, w tym dużą salę gimnastyczną. W sali gimnastycznej odbywać się będą zajęcia sportowe i taneczne. Sala pełni również funkcję miejsca organizacji występów artystycznych oraz imprez okolicznościowych.

W przedszkolu znajdują się 3 sale zajęć, każda zaopatrzona w łazienkę z urządzeniami dostosowanymi do wzrostu dzieci. Nasze sale wyposażone są w nowe, kolorowe pomoce dydaktyczne i atestowane meble oraz zabawki. Nowe, pachnące sanitariaty zachęcają nasze pociechy do mycia rąk, buzi i ząbków po każdym posiłku. Kolorowa szatnia pozwala na naukę samodzielnego ubierania i rozbierania się w komfortowych, prawie domowych warunkach.

Budynek posiada najwyższej klasy zabezpieczenia przeciwpożarowe. Pomieszczenia wyposażone są w specjalne urządzenia wentylacyjne, zapewniające odpowiedni mikroklimat (stała wymiana powietrza). Budynek spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, przepisów sanitarno-epidemiologicznych i przeciwpożarowych.

„Wesoła Rodzinka” powstała z pasji i pragnienia stworzenia miejsca, które będzie przyjazne dzieciom i rodzicom.

Kontakt

ul. Bluszczowa 7, 41-923 Bytom

T: +48 721 880 488, +48 667 728 922
F: +48 32/ 282 71 41
E: poczta@wesolarodzinka.pl